E.Leclerc otworzył sklep w Stalowej Woli

W Stalowej Woli powstał kolejny sklep E.Leclerc. Hipermarket otwarto 14 listopada w obiekcie handlowo-usługowym przy ul. Niezłomnych 70.

Podkarpacka placówka, funkcjonująca wcześniej przez kilkanaście lat pod szyldem sieci Frac, to hipermarket kompaktowy o powierzchni 3500 mkw. W ostatnich miesiącach sklep przeszedł znaczącą modernizację. Objęła ona m.in. trwającą od 30 czerwca br. rozbudowę, w ramach której podwojono powierzchnię sprzedaży. Zmieniono także sposób poruszania się po obiekcie oraz usytuowanie pozostałych należących do niego lokali. Modernizacja objęła również remont parkingu oraz dostosowanie go do wymogów bezpieczeństwa. Jednym z atutów hipermarketu na rynku lokalnym będzie szeroki wybór produktów.

Nawiązując do ponad 15-letniej historii sklepu skupimy się na utrzymaniu bardzo wysokiego poziomu produktów świeżych. Mięso, wędliny, ryby, pieczywo oraz warzywa i owoce szczególnie wyróżniają nasz hipermarket. Dzięki zmianom zdecydowanie poszerzyliśmy asortyment, m.in. w dziale artykułów przemysłowych. Liczymy na to, że stalowowolski E.Leclerc będzie miał charakter regionalny. Chcemy dotrzeć z naszą ofertą nie tylko do mieszkańców Stalowej Woli i Niska, ale również Tarnobrzega, Sandomierza i wielu  innych mniejszych miejscowości – mówi Artur Frąc, prezes E.Leclerc Stalowa Wola.

Hipermarket funkcjonuje przez cały tydzień (z wyjątkiem dni objętych ograniczaniem handlu) w godzinach 7.00-22.00. Nowo otwarty sklep zatrudnia 80 pracowników.